Swojskie Jadło. Swojskie wędliny i kiełbasy

swojskie wędliny, swojskie kiełbasy

Table of Contents

Swojskie wędliny są pożądane na polskich stołach, a wiejski stół to obowiązkowy dodatek na każdym weselu Cenione za swoje walory smakowe i fakt, że nie są nasycone chemicznymi dodatkami chemicznymi, tak jak wędliny dostępne w marketach. W Polsce jest niezliczona ilość producentów takich wędlin. Przeczytaj artykuł i zobacz gdzie kupić najlepsze domowe wędliny.

Smak Biesiady to nowa marka na polskim rynku wędlin wyrabianych domowymi metodami. Ich produktów nie można kupić w sklepie za rogiem, ani hipermarkecie. Jeżeli liczysz na szeroką ofertę, zawiedziesz się. Marka stawia na wąską ofertę złożoną z produktów najwyższej jakości.

Swojskie kiełbasy i wędliny

Swojskie kiełbasy tak jak i swojskie wędliny to podstawowy produkt, który kojarzy się ze domowymi lub wiejskimi wędlinami. Marka oferuje ręcznie wyrabiane kiełbasy. Aromatyczne i doprawione wyłącznie naturalnymi przyprawami. Smak biesiady to także świetne wędliny jednak tylko te najwyższej jakości. W ofercie znajdują się swojskie szynki, wędzony schab oraz polędwiczka wieprzowa.

Wiejskie stoły

Kącik ze swojskimi wędlinami, kiełbasami, smalcem oraz innymi wiejskimi specjałami, bije rekordy popularności na polskich weselach oraz innych imprezach okolicznościowych. Wiejskie stoły, które dostarczy Swojskie Jadło obsługują kompleksowo. Dostarczają są nie tylko kiełbasy, wędliny, mięsa oraz inne specjały ale także sam mebel. Firma posiada wykonane specjalnie dla niej stoły do wiejskiego bufetu. Eleganckie, wykonane ręcznie, tak jak i będące na nim wędliny. W skład wiejskiego stołu wchodzą swojskie kiełbasy, kaszanki, salcesony, smalec z jabłkiem i majerankiem. Stół wiejski zawiera także pełen przegląd, produkowanych przez firmą, wędlin. W tym wspaniałe balerony, schabu, polędwiczki wieprzowe oraz szynkę podkomorzego z nogą. Nic dziwnego, że tam gdzie stół wiejski dostarcza Swojskie Jadło, największy tłum biesiadników znajdziemy właśnie przy wiejskim stole.

Jeżeli masz dosyć chemicznych smaków wędlin z marketu, a także chcesz mieć pewność tego co jesz, to Swojskie Jadło jest dobrym wyborem. Ich wędliny to produkty o niepowtarzalnym smaku i o najwyższej jakości. Według internatów ich produkty wytrzymują w lodówce grubo ponad 2 tygodnie. Nawet po tak długim czasie wciąż nadają się do spożycia. Natomiast kiełbasy tej marki świetnie nadają się na grilla oraz do suszenia ponieważ ich jakość jest naprawdę wysoka. Podsumowując uważamy te opinie za najlepszą możliwą rekomendację. Życzymy wam smacznego.

Podziel się:

Ciekawe posty