Kategorie:

Swojskie Jadło

Swojskie wędliny są pożądane na polskich stołach, a wiejski stół to obowiązkowy dodatek na każdym weselu. Cenione za swoje walory smakowe i fakt, że nie są nasycone chemicznymi dodatkami chemicznymi, tak jak wędliny dostępne w marketach. W Polsce jest niezliczona ilość producentów takich wędlin. Przeczytaj artykuł i zobacz gdzie kupić najlepsze domowe wędliny.

Smak Biesiady to nowa marka na polskim rynku wędlin wyrabianych domowymi metodami. Ich produktów nie można kupić w sklepie za rogiem, ani hipermarkecie. Jeżeli liczysz na szeroką ofertę, zawiedziesz się. Marka stawia na wąską ofertę złożoną z produktów najwyższej jakości.

Swojskie kiełbasy i wędliny

Swojskie kiełbasy to podstawowy produkt, który kojarzy się ze domowymi lub wiejskimi wędlinami. Marka oferuje ręcznie wyrabiane kiełbasy. Aromatyczne i doprawione wyłącznie naturalnymi przyprawami. Smak biesiady to także świetne wędliny. W ofercie znajdują się swojskie szynki, wędzony schab oraz polędwiczka wieprzowa.

Wiejskie stoły

Kącik ze swojskimi wędlinami, kiełbasami, smalcem oraz innymi wiejskimi specjałami, bije rekordy popularności na polskich weselach. Wiejskie stoły dostarczane przez Swojskie Jadło są obsługiwane kompleksowo. Dostarczane są nie tylko kiełbasy, wędliny, mięsa oraz inne specjały ale także sam mebel. Firma posiada wykonane specjalnie dla niej stoły do wiejskiego bufetu. Eleganckie, wykonane ręcznie, tak jak i będące na nim wędliny. W skład wiejskiego stołu wchodzą swojskie kiełbasy, kaszanki, salcesony, smalec z jabłkiem i majerankiem. Stół wiejski zawiera także pełen przegląd, produkowanych przez firmą, wędlin. W tym wspaniałe balerony, schabu, polędwiczki wieprzowe oraz szynkę podkomorzego z nogą. Nic dziwnego, że tam gdzie stół wiejski dostarcza Swojskie Jadło, największy tłum biesiadników znajdziemy właśnie przy wiejskim stole.

Jeżeli masz dosyć chemicznych smaków wędlin z marketu to Swojskie Jadło jest dobrym wyborem. Ich wędliny to produkty o niepowtarzalnym smaku i o najwyższej jakości. Według internatów ich produkty wytrzymują w lodówce grubo ponad 2 tygodnie i wciąż nadają się do spożycia. Natomiast kiełbasa tej marki, gdy powiesić ją w suchy i ciepłym miejscu, pięknie się wysuszy. Uważamy te opinie za najlepszą możliwą rekomendację. Życzymy wam smacznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *