Refleksologia twarzy lekiem na stres

refleksologia twarzy

Table of Contents

Jesteś w ciągłym biegu, ale czujesz, że dopada Cię stres? Nie jesteś w stanie efektywnie pracować i Twoje samopoczucie uległo pogorszeniu? Mamy dla Ciebie coś wspaniałego. Rozwiązaniem na powyższe problemy mogą być zabiegi refleksologii twarzy. Czym jest refleksologia twarzy?

Refleksologia to dział starożytnej medycyny chińskiej oraz egipskiej. Opiera się na punktach zwanych refleksami. Wpływa na prawidłowy przepływ energii między nimi i pozwala pozbyć się zakłóceń, które mogą prowadzić do powstawania nieprzyjemnych objawów, tj. bóli głowy, problemów z krążeniem czy napięć spowodowanych stresem. Wszystkie te dolegliwości mogą ustąpić dzięki zabiegom refleksologii.

Refleksologia twarzy pobudzi Twój organizm!

Pomoże zlikwidować stres i napięcie nerwowe, które są przyczyną zachorowań i złego samopoczucia;

poprawi krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, gwarantując utrzymanie zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu;

pomoże przywrócić naturalną równowagę niewydolnym, przepracowanym gruczołom;

pomoże zlikwidować ból, uruchamiając naturalne systemy obronne organizmu;

poczujesz napływ pozytywnej energii i sił witalnych!

Zabiegi refleksologii są dla każdego

Nie ma znacznie, w jakim wieku jest osoba, która chce skorzystać z zabiegów refleksologii. Refleksoterapeuta może pomóc m.in. w:

  • w leczeniu alergii i astmy;
  • w leczeniu cyst na piersiach i jajnikach;
  • likwidacji zaburzeń w miesiączkowaniu oraz w bólach menstruacyjnych;
  • łagodzeniu bóli reumatycznych i artretycznych;
  • zwalczaniu młodzieńczego trądziku;
  • hamowaniu raka;
  • w walce z hemoroidami, prostatą, rwą kulszową.

Zabiegi refleksologii mogą przynieść wielką ulgę przy wielu dolegliwościach oraz działają profilaktycznie. Jednak największym dobrodziejstwem tych zabiegów, obok efektów kosmetycznych wizualnych, jest wspomaganie organizmu w obniżeniu poziomu stresu. To poziom stresu, w dużej mierze, jest odpowiedzialny za nasze samopoczucie i ogólny stan zdrowia naszego organizmu.

Podziel się:

Ciekawe posty