Kategorie:

Okta Remonty

Myślisz o remoncie mieszkania, a może kupiłeś mieszkanie i potrzebujesz je wykończyć? Jeżeli tak to całe przedsięwzięcie powinieneś rozpocząć od wyboru firmy remontowej. To od tego będzie zależało powodzenie lub porażka całej inwestycji. Firma remontowa, która przeprowadzi remont mieszkania powinna mieć posiadać trzy cechy: mieć szeroką ofertę, dobrą opinię wśród klientów i szerokie portfolio.

Układanie glazury

Układanie glazury, terakoty lub gresu  to jedna z podstawowych rzeczy przy każdym remoncie. Od profesjonalizmu płytkarza zależy bardzo wiele. Źle ułożone płytki spowodują, że będziemy źle się czuli w świeżo wyremontowanym mieszkaniu. Okta Remonty ma szerokie doświadczenie w tym zakresie. Posiadają kilkunastu, bardzo doświadczonych fachowców od układania płytek. Posiadających doświadczenie w układaniu wszelkiego rodzaju płytek, zarówno małych jak i dużych.  Okta Remonty oferuje również układanie płytek bez fugi oraz mozaiki.

Nakładanie Gładzi

Równe i gładkie ściany to podstawa tego by wyremontowane mieszkanie było miłe dla oka. Nieumiejętne położenie gładzi na ścianie spowoduje, że pomalowane ściany będą sprawiały wrażenie brudnych i nierównych. W takim pomieszczeniu będziemy się czuli źle. Jeżeli zdecydujesz się na usługi Okta Remonty możesz mieć pewność, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Malowanie ścian

Malowanie ścian to wbrew pozorom trudna sztuka. Niewprawny malarz spowoduje, że mieszkanie będzie wyglądało na brudne. Ekipy malarskie Okta Remonty to profesjonaliści najwyższej próby, nie tylko wykonają usługę w pełni profesjonalnie, ale pomogą również w doborze odpowiednich materiałów.

Profesjonalista firma remontowa dzieli się wiedzą

Doradztwo w zakresie remontu to bardzo ważna część współpracy pomiędzy inwestorem a wykonawcą remontu. Profesjonalista posiada wiedzę i nie boi się nią dzielić. Profesjonalna firma remontowa zawsze chętnie doradzi w doborze materiałów i rozwiązań. Dzięki temu remont przebiega szybko i sprawnie.

Ubezpieczenie OC firmy remontowej

Remont to skomplikowana sprawa, nigdy nie wiadomo co się kryje w starych ścianach i instalacjach. Nie mniej to firma remontowa ponosi odpowiedzialność za to co się dzieje w remontowanym mieszkaniu. Dlatego przed podpisaniem umowy warto sprawdzić czy firma remontowa posiada ważną polisę odpowiedzialności cywilnej. Co więcej posprzątają po sobie, nie musisz martwić się o wywóz gruzu i odpadów remontowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *